• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Индустриски индустрии рикање мечка возење трицикл чудесна шевронска шема графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Амели ?

Индустриски индустрии рикање мечка возење трицикл чудесна шевронска шема графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

 
DEN 143.20

Количина на стоки
Достапно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : куче; Цицач; Животно; Кучешки; Миленик. Дизајн од Амели Легал.


Карактеристики на понудата

Слични понуди