• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Се прашувам нација на сјајот желе Мери-јане

Се прашувам нација на сјајот желе Мери-јане

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Девојките се прашуваат нација на сјајот gеле, Мери-Janeејн е толку забавна и шарена! Толку лесно да се облече и да се носи. Кога ќе се извалкаат, можете само да ги избришете со крпа. Светла и забавна, овие сјајни желе Мери-Јанес ќе додадат во нејзината гардероба. Спарете ги со нејзините омилени хеланки, фустан или шорцеви. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Останете каиш за лесно вклучување и исклучување. : Перфориран дизајн за да ги задржите нозете ладни. ПВЦ. Избришете чиста. Увезени. Девојки Jeеле Мериџан Сандал од чудо нација. Лесно вклучено/ лесно исклучување. Издржливи материјали. Избришете чиста со крпа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди