• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизни Далмации Круела Хмбр Винил Фигура

Дизни Далмации Круела Хмбр Винил Фигура

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно

Дизни 101 Далмации Круела хмбр 6 Винил Фигура РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ОД РОБОТИ : Симпатични винилни фигури кои изгледаат како да се плетени од предиво!. ЗАБАВЕН ДИЗАЈН : Круела од 101 Далматинец на Дизни никогаш не изгледаше толку уникатно!. КОЛЕКЦИОНЕРСКА ГОЛЕМИНА : Секоја винилна фигура е висока приближно 4,5 до 5 инчи-совршена големина за вашата канцелариска маса, домашна полица за книги и многу повеќе!. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Купете ја оваа бројка за себе или подарете ја на обожавателот На Дизни во вашиот живот!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди