• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Crocs Classic Realtree Clog Childs

Crocs Classic Realtree Clog Childs

 
DEN 364.64

Количина на стоки
Достапно

Лесно вклучено, лесно како и за возрасниот класик, Детската верзија нуди неверојатна удобност и поддршка, благодарение на лесниот, издржлив крослит материјал и дизајн. Децата можат да ги прилагодат своите затнување на крокодите, но сакаат дупките за вентилација да ги сместат привлечностите на брендот Jibbitz. Легендарниот Croslite ™ Амортизирање на пена нуди целодневна удобност и поддршка . ленти за потпетици на потпетици. Портите за вентилација го подобруваат протокот на воздух. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Популарно затнување на Баја сега во цели големини. Пријателски за вода и пловни. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди