• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Светло општество Арбоа ламба за подот

Светло општество Арбоа ламба за подот

 
DEN 1119.36

Количина на стоки
Достапно

Потната ламба за возрасни. Изработено од цврсто борово дрво од Нов Зеланд и суптилно текстурирана постелнина, ламбата на подната ламба Арбоа има нозе слични на гранки и минималистичка естетика. Изберете од две модерни комбинации на финиш : Таупе дрво со природна постелнина или дрво од орев со црна постелнина. Бара 1 E26, 60 W (продадено одделно). Цврсти нозе од бор од дрво со сенка на ткаенини од постелнина . сенка на клипот KD. Потребно е лесно собрание. LED светло компатибилно. Ротационен прекинувач на лампи. Наведен ETL. Суво оценето. Севкупни димензии : 17,7 "d x 61.4" ч. Сенка : 17,7 "d x 10" ч. Wireица : 72 ".


Карактеристики на понудата

Слични понуди