• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Kayem Old Tyme Природна обвивка Дели Франкс, Оз

Kayem Old Tyme Природна обвивка Дели Франкс, Оз

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Франкс, Стара тима природна обвивка 48 мл (3 lb) Плоска и сочна. Премиум Квалитет. 2 g вкупно јаглехидрати по порција. САД прегледани и поминати од Министерството за земјоделство. Гаранцијата на Кајем : Овој пакет на кајем природни обвивки Франкс е безусловно загарантиран за свежина, квалитет на состојки и дебели и сочен вкус. Нашите производи се направени под строгите упатства на нашата напредна програма за контрола на квалитетот. Кајем е првата компанија за жешки кучиња во САД што ја постигна меѓународно признатиот регистрација на ISO 9001 за нашата квалитетна извонредност. Нашите ефикасни практики за дистрибуција обезбедуваат најбрзо време од нашите печки до вашата чинија, испорачувајќи дели-свеж вкус со секој залак. Ние го гарантираме тоа! Целосно варено. Чувајте во фрижидер. Откако ќе се отвори, користете во рок од 7 дена. 48 мл (3 фунти) Челси, м-р 02150 800-426-6100 Кејм Фудс Кејм Природна обвивка Франкс.


Карактеристики на понудата

Слични понуди