• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Пепа и нејзиното кученце Пепа за сликање на пипа на платно

Мармонт Хил Пепа и нејзиното кученце Пепа за сликање на пипа на платно

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Професионално рачно истегнување, завиткана во одржливи, не-воени woodarrives, подготвени да ги обесат Мармонт Хил „Пепа и нејзиното кученце“ Пепа Слиња Сликарство на платно : Сликање на платно Мармонт Хил, печатено на висококвалитетен материјал. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана на одржливо дрво што не се воеше. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Достапно во големини 18 "x 12", 24 "x 16", 30 "x 20", 36 "x 24" и 45 "x 30".


Карактеристики на понудата

Слични понуди