• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Грендејл Домашна Мода 20 20 Летна Зелена Надворешна Тафтувана Перница За Трпезариско Седиште

Грендејл Домашна Мода 20 20 Летна Зелена Надворешна Тафтувана Перница За Трпезариско Седиште

 
DEN 759.84

Количина на стоки
Достапно

Подобрете го изгледот и чувството на мебелот во вашиот двор со Оваа Домашна Мода На Грендејл 20-инчна перница за јадење на отворено. Покриен со издржлива надворешна полиестерска ткаенина и великодушно исполнет со кадифен рециклиран полифибер. Оваа перница доаѓа со жичени врски за да ја одржува перницата цврсто прицврстена за мебелот, додека нејзината конструкција на кругот го спречува менувањето и собирањето на полнењето. Различни бои и отпечатоци се достапни за подобрување на вашиот надворешен декор. Вклучува еден 20 х 20 во. надворешно седиште перница. Богата цврста нијанса на зелена боја. Направено од 100% надворешна полиестерска ткаенина отпорна НА УВ. Меко полнење од полифибер направено од 100% рециклирани пластични шишиња по потрошувачите. Кадифен, преполнета конструкција за дополнителна удобност и долговечност. Вода, дамки, бледнеат и отпорни на мувла. За најдобри резултати, и да го продолжите животниот век на вашата продавница за перници покриена кога не се користи. Димензиите на перницата се + / - 2 инчи. Ве молиме имајте предвид дека производот ќе пристигне во малку компресирана состојба; ве молиме дозволете неколку дена производот да се прошири до крајната големина наведена во опис.


Карактеристики на понудата

Слични понуди