• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Hон Фрида чиста русокоса 8BP средна топла бисер руса прецизна боја на пена, апликација

Hон Фрида чиста русокоса 8BP средна топла бисер руса прецизна боја на пена, апликација

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Дајте му на вашата коса надградба што отсекогаш сте ја посакувале со прецизната боја на косата на Friedон Фрида. Вие ќе бидете во можност да доживеете боја отпорна на избледени, боја за квалитет на салонот со овој производ. Дебела, богата пена продира во нишки за заситеност на длабока боја што се заклучува во богата боја. Оваа 8 BP средна топла бисер руса боја на коса брзо и лесно ќе ви овозможи резултати од квалитетот на салонот отпорни на избледени. Формулата што не се капе брзо и лесно се шири во корени и тешко може да се достигне места, давајќи ви целосна покриеност без крпеница. Негување на заптивки за балсам по боја во боја за долготрајно, тонско богатство. Оваа боја на коса Frон Фрида е топла средна руса сенка со беж и бисер тонови. Getе ги добиете најдобрите резултати кога ги користите на светло русокоса до светло кафеава боја на коса. Ако ја користите на претежно сива коса, бојата ќе се појави полесна отколку што е прикажано на Swatch на резултатите. Ако се користи на црвена коса, резултатите од вашата боја ќе бидат русокоси со меки црвеникави тонови. Овој производ е формулиран за да се заштити и запечати животноста на квалитетот на салонот за подолг временски период. Feelе се чувствувате како ново, откако вашата коса ќе ја помине оваа прекрасна трансформација. Користете ја оваа прецизна боја на косата на Friedон Фрида, за да ги промените работите и да си дадете нов стил. Precisionон Фрида прецизна боја на пена Боја на косата : Ја штити и запечатува животноста на квалитетот на салонот подолго. 8 BP Средна топла бисерна руса боја на коса во боја во богата боја со квалитетен салон. Дебела пена за заситеност на длабока боја. 100% сива покриеност. Не-драм. Без закрпи. Содржина на пакетот : Colorant, развивач, балсам, заптивната смеса, пена, салони за професионални нараквици, упатства за употреба и совети.


Карактеристики на понудата

Слични понуди