• Најдобра цена
  • Неодамнешно
С. Поло Асн. Машки шорцеви за пливање

С. Поло Асн. Машки шорцеви за пливање

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Кул отпечатоци одржувајте го вашиот пливање да изгледа стилски во овие американски поло -асн. Шорцеви за пливање со удобна панел за мрежи и изработени во премиум, лесен полиестер. Моделот е 6’1 ”и носи големина М. Еластична половината со влечење. Приближно. In Seam : 7 ”. Две странични џебови. Кратка постава за мрежи. Лого однапред. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пливаат шорцеви за мажи од американскиот Поло Асн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди