• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Срцев n 'Здроби женски плус големина лента со лента за обвивка од ФАУ

Срцев n 'Здроби женски плус големина лента со лента за обвивка од ФАУ

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно

Ветре и без напор. Вашиот нов врв на сезоната од Heart N 'Crush има силуета за завиткување со флертувана пилум полите. Толку разноврсна и женствена за секоја пригода. Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. V-врат; Faux завиткан фронт со затворање на само-вратоврска. Кратки ракави. Peplum полите; Контрастни ленти. 85% Рејон/15% Лиоцел. Машинско миење. Увезени. Plusенски плус faux завиткан од врвот од срцев удар.


Карактеристики на понудата

Слични понуди