• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пистата авенија храна и кујна wallидна уметност платно печати „нане ананас сјај“ овошје - зелено, бело

Пистата авенија храна и кујна wallидна уметност платно печати „нане ананас сјај“ овошје - зелено, бело

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Сјајот на нане ананас, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата тема за домашни украси. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на храна и пијалоци со тема на овошје за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди