• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Индустри за факултети во оваа куќа го сакаме семејниот знак на долги растојанија, 30, дизајн од SN Ball

Индустри за факултети во оваа куќа го сакаме семејниот знак на долги растојанија, 30, дизајн од SN Ball

 
DEN 337.76

Количина на стоки
Достапно

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : видео разговор; Храбар; Силен; Домаќини; Лојална; Храбро; Долга далечина; Семејство; Куќа; Loveубов; Социјален собир; Семејство; Грижа; Внимание; Ectionубов ;. Дизајн од СН Бал.


Карактеристики на понудата

Слични понуди