• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шорцеви за девојки на жени

Шорцеви за девојки на жени

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Потпис од Леви Штраус и Ко. Shortsенските девојки Шорцеви се направени со премиум, едноставно се протегаат тексас што ја одржува својата форма цел ден. Овие шорцеви со должина од средниот пораст, изгледаат одлично со графички мета, врвот на резервоарот или врвот на забавата. Облечете ги овие шорцеви со омилениот летен клин или чувајте го случајно со патики. Како и да е, ги носите овие манжетни шорцеви, ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично кога поминувате време со вашите омилени луѓе. Тексас среден пораст. Поштенски лета. Стајлинг со 5 џеб. Машинско миење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди