• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ВЕРНИЦА НА НАЦИЈА НА МОЈИЈА ЕКСКЛУЗИВНА ПУФЕР ЈАКЦИЈА, големини 4- & Хаски

ВЕРНИЦА НА НАЦИЈА НА МОЈИЈА ЕКСКЛУЗИВНА ПУФЕР ЈАКЦИЈА, големини 4- & Хаски

 
DEN 767.68

Количина на стоки
Достапно

Вашето момче може да ја носи оваа чуда на нација Puffer јакна на училиште или за активности на отворено. Willе го задржи удобен и топол. Тој е издржлив, лесен за грижа и има и безбедносна карактеристика на задниот дел! Оваа јакна се одликува со : . 1. ткаенина од школка од 100% полиестер понге со облога отпорна на вода и е отпорна на ветер. 2. 100% полиестерска микро руно постава и 100% кршен PV faux крзно. 3. 100% рециклирано полифил за дополнителна топлина. 4. Рефлективен кабел преку задниот дел за безбедност. 5. Два џебови од типот на кенгур. 6. Центар за криење на патент и затворање на велкро. 7. Упатства за миење : Затворете ги сите патенти, кука и лента за јамка пред да се измие. Машинско миење ладно. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо.


Карактеристики на понудата

Слични понуди