• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лос Анџелес Ангели Хедер Греј 12oz Тенок може да биде поладен, склопувачки

Лос Анџелес Ангели Хедер Греј 12oz Тенок може да биде поладен, склопувачки

 
DEN 47.52

Количина на стоки
Достапно

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 ". Слатката конзерва одговара на тенок може да се полади и е изработен од висока густина 1/8 "Неопрена за да помогне да го одржувате вашиот пијалок кул за време на играта или секогаш кога ладилник може да ви помогне. Со овие смели графики, никој нема да може да може Прашање каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. Официјално лиценцирано со лига и тим.


Карактеристики на понудата

Слични понуди