• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Glass Glass LED LED G Globe сијалици, 60W, меко бело, броење

Glass Glass LED LED G Globe сијалици, 60W, меко бело, броење

 
DEN 223.20

Количина на стоки
Достапно

Одлична вредност мекото стакло LED LED G25 Globe светилки се одличен начин да го задржите вашиот дом убаво светло. Овој удобен пакет обезбедува збир на сијалички што одговараат секоја со еквивалентно излез на моќност од 40 вати и вистинска употреба на само 4,5 вати. Тие се затемнети, испуштаат мека бела светлина кога се осветлуваат и даваат 500 лумени. Користете ги овие атрактивни светла за да ја осветлите вашата работна ламба, стилска светлина на таванот или заменете ја постојната сијалица за да ја вратите природната убавина на омилениот извор на светлина. Со три светилки во форма на глобус по пакет, лесно е да се зачувате на вашиот омилен стил. Сведоци за чудо од денешната електрична енергија и осветлете го вашиот дом со овие одлични вредности меки бели стакло LED G25 Globe Lightbulbs. Грејната вредност Производите им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Голема вредност стакло LED LED G25 Globe светилки, 60 W, меко бело, 3 брои : пакет од 3 стаклени светилки. 60-вати еквивалент; реален излез од 5,5 вати. 500 лумени. Затемнето. Облик на глобус со средна основа. Испушта мека бела светлина кога е во употреба. Може да трае до 13 години*. *Врз основа на просечна употреба на 3 часа на ден.


Карактеристики на понудата

Слични понуди