• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Sofia Farmsенски ensенски Еден Еден директно супер високо високо издигнување на растојаните фармерки од 90-тите години, 30,5 Inseam, големини 00-22

Sofia Farmsенски ensенски Еден Еден директно супер високо високо издигнување на растојаните фармерки од 90-тите години, 30,5

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla 4. Fit : Тенок права нога/Bota recta ajustada. Rise and Inseam : Супер високи; 11. Rise and Inseam : Супер високи; 11. Зошто ќе го сакате : Со малку истегнување измешано, супер високиот силуета нежно ја гушка половината за да се движите со леснотија. Para nuestra comunidad de habla Hispana : deja que tu estilo retro se manifiest con toques grunge en los Jeans eden de tiro alto de sofia фармерки. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Карактеристики : јамки на ременот; подели сурова полите; Истегнување тексас/пасадори пара cinturón, dobladillo sin rematar, тексас ajjustable. Консилидад . Консилидад .


Карактеристики на понудата

Слични понуди