• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Придобивки од телото Со Слика На Телото® Основни Алатки Професионален Сет За Четки За Студио, 11 парчиња

Придобивки од телото Со Слика На Телото® Основни Алатки Професионален Сет За Четки За Студио, 11 парчиња

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Создадете убава палета за шминка со Основните Алатки Студио Четка во Собата. Овој производ ви ги обезбедува потребните алатки за нанесување шминка. Овој комплет четки за шминка доаѓа со шест различни видови четки за да ви го даде изгледот што отсекогаш сте го посакувале. Основни Алатки Студио Четка Сет : козметичка четка сет вклучува : четка за Прав, четка за руменило, четка за сенки за очи, четка за мешање очи, апликатор за сунѓер, четка за ајлајнер, четка за веѓи, трепки и чешлач за веѓи, руменило за усни, огледало и куќиште. Професионални резултати во еден погоден сет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди