• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prinks 'Botter Bouquet' парфеми - розови, виолетова

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prinks 'Botter Bouquet' парфеми - розови, виолетова

 
DEN 943.84

Количина на стоки
Достапно

Букет со шишиња е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Пистата Авенија мода и глам wallидни уметнички платно печати „шише букет“ парфеми - розови, виолетови карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за парфеми за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди