• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Овошје на разбојот женски и женски плус над мека облека од руно

Овошје на разбојот женски и женски плус над мека облека од руно

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ова овошје на облеката од руно е меко, кадифен и лесен - но доволно густо за да ве задржи тостични и топло во поладни денови и ноќи. Завиткајте стил со пријатна јака од шал и вратоврска на половината за прилагодливо вклопување. Достапно во најразлични бои за да одговараат на вашата личност, тоа исто така го прави совршен подарок за секој на вашата листа оваа празнична сезона и пошироко. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од шал. Затворање : отворен предниот дел со внатрешна вратоврска и надворешно отстранлив само-појас. Ракави : Долги ракави. Dебови : 2 предни џебови на лепенка Карактеристики : меко, кадифен руно. Womenенска над мека облека од руно од овошје на разбојот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди