• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Канал Мајстор-Ремек-Дело Hd Отворено Антена

Канал Мајстор-Ремек-Дело Hd Отворено Антена

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Ремек-Делото 100 HD Надворешна Антена Од Мајсторот На Каналот е насочена, периодична дневник,надворешна антена за видување. Прима високо дефинирани и дигитални сигнали од една насока. Оваа антена има опсег на прием до 100 милји и е дизајнирана да издржи екстремни надворешни услови. Опсег до 100 милји. Насочна Линија На Видот. Цеа Боја Код : Жолта, Зелена, Светло Зелена, Црвена, Сина, Виолетова. Покрив, Поткровје, Јарбол, Стреа Или Инсталација На Оџак. Тежина : 7 килограми. Затемнување : 116 "х Х 101.5" в Х 20 " д. 90-Дневни Делови И Гаранција За Работна Сила.


Карактеристики на понудата

Слични понуди