• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Thra & Sky's Women's Women's Women's Plus големина со долги ракави со преголем дел од Fau Sherpa Fleece Shacket

Thra & Sky's Women's Women's Women's Plus големина со долги ракави со преголем дел од Fau Sherpa Fleece Shacket

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно

Преголема и пријатна, запознајте го вашиот нов омилен слој - Terra & Sky's Fleece Shacket. Дел јакна, дел од кошула, овој опуштен стил го одржува разноврсен. Лизгајте го преку мета или џемпер кога ви треба дополнителен стил на стил и топлина или копче, спарете го со некои хеланки и имате симпатичен врв. Во секој случај, ова е не може да го промаши изгледот. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Преголема. Деколте : Распоредете јака. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Две џебови за размавта на копчето за градите. Карактеристики : Мека faux sherpa руно. Преголемата факс Шерпа Шакет за жени со плус големина од Terra & Sky.


Карактеристики на понудата

Слични понуди