• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Долги ракави на Денот на Денот на Денот на Свети Патрик, 3-пакувања, големини од 12 милиони метри

Долги ракави на Денот на Денот на Денот на Свети Патрик, 3-пакувања, големини од 12 милиони метри

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

За среќното момче во вашиот живот! Тој може да биде празничен на денот на Свети Пети со овие маици со долг ракав со забавни графички отпечатоци и класичен дизајн на екипаж. Изработени во ткаенина од памук, овие момчиња се совршени врвови за да го прослават Денот на Свети Патрик и да се носат подалеку, заедно со неговите омилени фармерки, џогери или шорцеви! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Денот на маицата на момчињата на Свети Патрик од патот до славење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди