• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кул грешки Оз сипи со капакот

Кул грешки Оз сипи со капакот

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Тервис Тумблерс се изолирани со двојни wallидови за да ги задржат топлите пијалоци топло, а ладни пијалоци ладни, помагајќи да се намали кондензацијата. Тие се микробранови и машини за миење садови, се вклопуваат во повеќето држачи за пијалоци. Изолација со двојни wallидови за да ги задржите топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот. Ја намалува кондензацијата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди