• Најдобра цена
  • Неодамнешно
1 2CT TDW Diamond 14K Rose Gold Gold Solitaire Ringвонат прстен

1 2CT TDW Diamond 14K Rose Gold Gold Solitaire Ringвонат прстен

 
DEN 7802.40

Количина на стоки
Достапно

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив прстен за ангажман на дијаманти. Изработено во злато од роза од 14 килограми, овој ангажман покажува пенлив 0,50 КТ тркалезен дијамант во центарот на полираната кружна рамка. Наменет да искра цел живот, овој ангажман прстен е завршен со светла полирана сјај. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 14 K Rose Gold Solitaire Fangamage Ring (I-J, I2).


Карактеристики на понудата

Слични понуди