• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудоверот за чуда од 5033-ман

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците. Машкиот карго џеб, пантолона е дизајниран со специјално движење за движење, ткаенина со високи теми за да се модернизира вклопувањето и чувството на еден од најпопуларните стилови. Оваа машка пантолона има целосно конструирана половината со функционално затворање на мува и копчиња, целосна внатрешна влечење и еластична еластична. На обилниот простор за складирање е обезбеден два предни џебови, два товарни џебови, еден задниот џеб со затворање за дополнителна безбедност, еден џеб за пенкало и еден џеб за мобилни телефони. Идеално за групи, оваа оставата, остава професионална привлечност со непобедлива вредност. Опуштено машко вклопување е побудуван преку колкот, седиштето и бутот | Целосен пораст изграден за мажи се наоѓа малку под природната линија на половината | Целосна функционална мува со затворање на копчињата, јамки за појас и скриена низа за цртање | Две товарни џебови со комунална јамка и џеб од пенкало на носители десно Страна џеб | задниот џеб со затворање на кука и јамка | 65% полиестер/35% памук активен двојка со механичко движење Спандрекс предиво од опуштено машко вклопување е побудуван преку колкот, седиштето и бутот. Целосниот пораст изграден за мажи се наоѓа малку под природната линија на половината. Целосна функционална мува со затворање на копчињата, јамки на ременот и скриена низа за цртање. Две товарни џебови со комунална јамка и џеб на пенкало на носителите на десниот џеб. Задниот џеб со затворање на кука и јамка. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 34 ".


Карактеристики на понудата

Слични понуди