• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Среќна Божиќна крпеница III Канвас уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Среќна Божиќна крпеница III Канвас уметност по пекара во боја

 
DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Среќна Божиќна крпеница III“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Карактеристики на понудата

Слични понуди