• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Калифорнија чадор фт. Олефин Алуминиум Еден Вентилатор Наклон Пазар Чадор

Калифорнија чадор фт. Олефин Алуминиум Еден Вентилатор Наклон Пазар Чадор

 
DEN 1118.40

Количина на стоки
Достапно

Кога сонцето ќе стане премногу, фатете малку сенка под Чадорот Во Калифорнија 9 стапки. Олефин Алуминиум Еден Пропустливи Наклон Пазар Чадор. Овој чадор е популарен избор кој ги нуди сите карактеристики што ги барате во прекрасен дизајн на пазарот. Силната алуминиумска рамка се совпаѓа со иновативната употреба на напредниот дизајн на навалување на јаката. Овој стил ја одделува контролата на положбата на навалување од функцијата пријателска за корисниците, чудак до отворена. Ќе имате целосен опсег на позиции на навалување на вашите прсти. Оваа еластична, лесна за употреба рамка за чадор ќе донесе долгогодишно уживање. Крошна од 9 метри доаѓа во широк спектар на опции за боја, нудејќи највисоко ниво на прилагодување. Еден отвор за ветер ја зголемува толеранцијата на ветерот и спречува соборување. Олефинска ткаенина : буџетска опција која не жртвува квалитетни Високо издржливи синтетички влакна кои траат со години Со соодветна грижа Подобра отпорност на избледување од полиестер или памук без трошок на Акрилни Големи 9 стапки.- дијаметар крошна. 8 тешки алуминиумски ребра. Високо издржливо куќиште и центар за смола. Делукс чудак лифт систем. Напреден систем за навалување на јаката со бесконечно навалување. Отпорен На временски Услови Олефин ткаенина чадор. Изберете од достапните опции за боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди