• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дорман 949-Комплет За Поправка На Компресорска Линија За Воздушна Суспензија За Специфични Модели На CADILLAC Chevrolet GMC, Црна; Избери Јасно Одговара: 2001-ШЕВРОЛЕТ ТАХО, 2001-Ш?

Дорман 949-Комплет За Поправка На Компресорска Линија За Воздушна Суспензија За Специфични Модели На CADILLAC Chevrolet GMC,

 
DEN 7308.48

Количина на стоки
Достапно

Овој комплет за поправка на компресорот за воздушна суспензија е дизајниран да одговара на оригиналните компоненти потребни за поправка на компресорот за воздушна суспензија на одредени возила. Изработен од квалитетни компоненти, овој комплет е дизајниран за сигурни перформанси и издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој комплет за поправка на линијата на компресорот за воздушна суспензија е дизајниран да одговара на оригиналните компоненти потребни за поправка на компресорот за воздушна суспензија на одредени возила. Идеално решение - овој комплет е сигурна замена за оригиналните компоненти кои не успеале поради оштетување или замор. Издржлива конструкција - овој комплет е направен од квалитетни компоненти за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Јасно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди