• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на Jerseyерси Капри

Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на Jerseyерси Капри

 
DEN 429.60

Количина на стоки
Достапно

Барате дното што е удобно колку што се стилски? Не гледајте подалеку од овие јуниори ги тужеа хеланките на Jerseyерси Капри од без граници. Тие се изработени од супер-мека ткаена плетена ткаенина со вистинска количина на истегнување, така што ќе останете пријатно од ден на ноќ. Намалувањето со должина на Capri го комплетира изгледот, додека еластичната комфорна лента за удобност нуди прилагодено вклопување без да биде рестриктивно. Достапни во асортиман на бои, тие се главен дел во вашата гардероба. Пар со сè, од туники и блузи до фустани и здолништа за пријатна облека. Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на Jerseyерси Капри (до 2x L!) : 90% полиестер, 10% спандекс. Хулахопки на јуниори. Плеска измислица со праска од Jerseyерси. Еластична висока лента за половината. Исечена должина на капри. Пакет од два. Цврсти и отпечатоци. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ладно железо доколку е потребно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди