• Најдобра цена
  • Неодамнешно
iPhone тенок, јаглеродни влакна дизајнирани против меко куќиште против лизгање - бело

iPhone тенок, јаглеродни влакна дизајнирани против меко куќиште против лизгање - бело

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Сигурен заштитен шок-апсорбинтен TPU го покрива вашиот телефон како ракавица, додека шемата за јаглеродни влакна со чувари на завршница што не се лизга против капките и влијанието. Дизајнирано да биде издржлив без да се загрози елегантен тенок профил, овој случај е идеален за секојдневна употреба и издржи умерени падови. Подигната усна го штити екранот на допир од гребнатини. Ексклузивно структурата на копчето обезбедува целосна заштита на копчињата за i Phone. Инсталација : Инсталацијата е прилично едноставна, едноставно насочете ја и вметнете го горниот дел од телефонот во случајот прво, и прилепете го вашиот случај на своето место. Класичен привлечност : Премиумската пун -кожа изгледа софистицирана. Редизајнираната рамка за контурирање на поликарбонат овозможува ергономски држење и свежи нови геометриски акценти на Tpupattern со околна светлина. Гребење и дастрезиска. Заштитниот случај усвојува технологија за апсорпција на шок што ја заштитете заштитата од гребење и гребнатини . Засиленото Егекушионирање на случајот обезбедува целосна заштита на четирите агли и систесто на вашиот нов телефон . капакот овозможува целосен да се контролира и карактеристиките со совршени исечоци за микрофон, камера и други пристаништа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди