• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шик Дома Арлеа Арлеа 8-парчиња геометриски удобни сет, кралица, сина сина боја

Шик Дома Арлеа Арлеа 8-парчиња геометриски удобни сет, кралица, сина сина боја

 
DEN 1823.84

Количина на стоки
Достапно

Земете го вашиот декор во спалната соба во нова насока со софистициран стил на утешителот на Арлеа, поставен од шик дома. Овој стилски утешител се одликува со џакард дизајн со детали за геометриска шема на лицето со цврста поддршка во боја. Три уникатни декоративни перници, две дизајнирани координирани шами и две евра срамни го комплетираат изгледот. Луксузен супер мек кадифен микрофибер - Утешителот е направен со врвен квалитетен микрофибер со четка со памук, за неверојатен ноќен сон надолу алтернативно хипоалергично полнење - овој шик домашен утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеален за оние со стил на алергии и удобност - нашата мода - нашата мода - нашата мода - нашата мода - нашата мода - нашата мода - нашата мода - нашата мода - нашата мода - нашата мода Компјутерски комплети на удобност се поставува стил и функција за мешавина за да ви го дадат најдобриот изглед и најудобниот постелнина џакард дизајн - моден напред Jacакард дизајн со геометриска шема и плетени детали - Дизајн координирани шами за перници и вклучени декоративни перници. 1 Упатство : 90x92 инчи, 2 Шамс : 20x26 инчи, 2 евра Шамс : 26x26 инчи, 2 декоративни перници : 18x18 инчи, 1 везена декоративна перница : 12x18 инчи. Опции за боја : Беж, Бери, сива, материјал за заби : Упатства за нега на микрофибер : машина што се пее.


Карактеристики на понудата

Слични понуди