• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црвена Кап® Машка Црвена-Е-Prest® Работна Панталона

Црвена Кап® Машка Црвена-Е-Prest® Работна Панталона

 
DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно

Нашите Работни Панталони Со Црвена Е-Престилка се удобни, издржливи и ниско одржување. Отпорна на брчки, лесната ткаенина од диагон користи Технологија Touchtex ® за супериорни способности за ослободување на дамки и задржување на бојата додека надградениот појас Ro Кап одржува централно бразда и издржува индустриско перење. Појасот без ролна го подобри инженерството за да издржи индустриски стрес и триење на алиштата. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Нашата 65% Полиестер/35% Памучна Црна ткаенина се спротивставува на избледување на миењето после миење. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Синтетички џеб за мешавина и облоги на појасот. Индустриски перење пријателски.


Карактеристики на понудата

Слични понуди