• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Без граници јуниори поло фустан со кратки ракави

Без граници јуниори поло фустан со кратки ракави

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Редефинирана биро за вечера-овој фустан со краток ракав од без граници добива вртеж инспириран од поло, со вртење со деколте. Изработена во удобна ткаенина со истегнување за лесно движење, овој поло фустан е одличен додаток на вашата гардероба со тенок, силуета на каросеријата и женствена заоблена полите. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : должина над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат со јака. Поло фустан на јуниори од без граници.


Карактеристики на понудата

Слични понуди