• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Stuple Industries Нема покана демони фраза графичка уметност металик злато лебдечко врамен платно печатење wallидна уметност, дизајн од лил 'rue

Stuple Industries Нема покана демони фраза графичка уметност металик злато лебдечко врамен платно печатење wallидна уметност,

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 21 x 1,7 x 17 преголема : 31 x 1,7 x 25. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : пајак веб; фраза, бања, хумор, смешно. Дизајн од Лил.


Карактеристики на понудата

Слични понуди