• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Роди Рич Извинете Дуксери Со Лого Маж Жена Хип Хоп Дуксери Обожаватели Дуксери Врвен Моден Стил Со Долги Ракави

Роди Рич Извинете Дуксери Со Лого Маж Жена Хип Хоп Дуксери Обожаватели Дуксери Врвен Моден Стил Со Долги Ракави

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Детали За Големината : . 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. 2.Рачното мерење може да излезе од 1~3см разлика. Големина : ХХС, Биста : 86см, Должина : 63см, Рамо : 39см, Ракав : 58см. Големина : XS, Биста : 92cm, Должина : 65cm, Рамо : 41cm, Ракав : 60cm. Големина : С, Биста : 98см, Должина : 67см,Рамо : 43см, Ракав : 62см. Големина : М, Биста : 104см, Должина : 70см,Рамо : 45см, Ракав : 64см. Големина : Л, Биста : 110см, Должина : 73см,Рамо : 47см, Ракав : 66см. Големина : XL, Биста : 116cm, Должина : 76cm, Рамо : 49cm, Ракав : 68cm. Големина : XXL, Биста : 122cm, Должина : 79cm,Рамо : 51cm, Ракав : 70cm. Големина : XXXL, Биста : 128cm, Должина : 81cm, Рамо : 53cm, Ракав : 72cm. Големина : 4 XL, Биста : 134cm, Должина : 83cm,Рамо : 55cm, Ракав : 74cm. Тип на производ : Дуксер Со Качулка Маж Жена.


Карактеристики на понудата

Слични понуди