• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Смешни Божиќ Џемпер За Момчиња И Девојчиња, 3Д Качулка-И Ма Гледајќи Ќе Шема

Смешни Божиќ Џемпер За Момчиња И Девојчиња, 3Д Качулка-И Ма Гледајќи Ќе Шема

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Пакет : 1 Парче. Големината Е Кинеска Големина, можете да изберете поголема големина за да ја носите полесно и поудобно. Еко-памук : 60% памук и 40% полиестер,здрава ткаенина, дише, мека и мазна, многу удобна за носење. Брзо сушење, дизајн на анимација, лабав врв. Одличен подарок за љубителите на аниме. Погоден за одмор, спорт, дом, викенди, дружење, плажи, џогирање, трчање, забави, празници, емисии за играње улоги,улична облека и секојдневно носење,Подарок За Ноќта на Вештерките,Божиќен Подарок,Унисекс Секојдневно Носење За Мажи и Жени, Момчиња и Девојчиња. Можно е перење во машина, но се препорачува миење раце и температурата на водата не треба да биде превисока. Препораки за купување големина : . 1. Висината, обемот на градите и обемот на половината во табелата со големини соодветно го претставуваат препорачаниот тип на тело со големина, а податоците се само за повикување. 2. Ако вашата висина е помеѓу двете големини, размислете за вашиот стил на носење и преференции при купувањето. Пол : Деца,Возрасни,Момчиња,Девојчиња,Жени,Мажи. Материјал : Еко-памук. Должина : долг ракав. Карактеристики : мека и дише. Сезона : пролет, aut, зима. Повод : Секојдневниот живот, спортски активности. Пакетот вклучува : 1 х качулка. Како да се мие : рачно перење/машинско перење во ладна вода, закачете или исушете, не избелувајте. Погодни места : Ноќта на Вештерките, Божиќ, забави, секојдневно носење, улична фотографија, шопинг, кампување, пешачење, училиште итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди