• Најдобра цена
  • Неодамнешно
njshnmn Жените Опуштено Се Вклопуваат Маица Со Долги Ракави Цврста Долга Ракав Чамец Вратот Обичен Врв

njshnmn Жените Опуштено Се Вклопуваат Маица Со Долги Ракави Цврста Долга Ракав Чамец Вратот Обичен Врв

 
DEN 316.64

Количина на стоки
Достапно

Женската Маица Со долги ракави ве тера лесно да се заљубите. Таквата мека ткаенина е како допирање на образот на бебето. Секси длабок дизајн на вратот, разубавете ја фигурата и направете да изгледате попривлечно. Уникатниот заоблен раб изложува повеќе нозе од двете страни за да ги издолжи линиите на нозете и да ги истакне шармантните облини на телото. Лабави и секојдневни врвови, повеќето фигури се ласкави. Изберете ги овие женски памучни маици и нема да погрешите. Женските кошули се направени од 80% Полиестер и 20% Спандекс, многу еластична, мека ткаенина и пријатно чувство на допир. Класичната маица, едноставна и обична, ви овозможува да дојдете со различен изглед од удобен до шик и стилски. Основните маици со должина на туника, закривен раб, ласкави на секој тип на тело, лесни за спарување со какви било панталони. Оваа секојдневна маица со долги ракави со секси v деколте, лабаво вклопување, цврста боја, совршена за сите сезони. Меки основни кошули убави за спарување со хеланки, слаби фармерки, тексас здолниште, потпетици кога излегувате на работа, бизнис, забава, одмор и сл. Нега на кошули : машина за перење во нежна, препорачајте миење раце во ладна вода, исушете ја линијата, не блендирајте, ниско железо доколку е потребно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди