• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Часовници За Жени Замрзнати Кожни Ремени Модни Кварцни Часовници Дами Тинејџери Лесни Елегантни Рачни Часовници Сини

Часовници За Жени Замрзнати Кожни Ремени Модни Кварцни Часовници Дами Тинејџери Лесни Елегантни Рачни Часовници Сини

 
DEN 553.44

Количина на стоки
Достапно

Услуга по продажба : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро. Тенкиот случај и висококвалитетниот ремен ќе ви донесат појасно искуство со читање. Овој стилски часовник следи класичен и едноставен дизајн на бирање.Карактеристики : 1. Модерен и секојдневен имитирачки кожен ремен, едноставен и дарежлив, покажувајќи елегантен темперамент. Модерен и секојдневен имитирачки кожен ремен, едноставен и дарежлив, покажувајќи елегантен темперамент.


Карактеристики на понудата

Слични понуди