• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бинпурен Секси Еднобоен Краток Ракав Тркалезен Врат Проѕирен Мрежен Полицаец

Бинпурен Секси Еднобоен Краток Ракав Тркалезен Врат Проѕирен Мрежен Полицаец

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : . Применлив пол : жени. Ткаенина : полиестер + акрилик. Шема : цврста боја. Тип на ракав : краток ракав. Деколте : кружен врат. Детали : проѕирна. Боја : портокалова, зелена, бела, виолетова, сина . Големина : С, М, Л, ХЛ. Големина(см)tttttt. t t Length : t53t Bust : t80пресврт : t62. Мt Length : t54t Bust : t84пресврт : t64. Lt Length : t55t Bust : t88пресврт : t66. XLt Length : t56t Bust : t92пресврт : t68. tttt T T T T T Ttt t t Length : t20, 87 t Bust : t31, 50 пресврт : t24. 41 . Mt Length : t21. 26 t Bust : t33. 07 пресврт : t25. 20 . Lt Length : t21, 65 t Bust : t34, 65 пресврт : t25, 98 . XLt Length : t22. 05 t Bust : t36. 22 пресврт : t26. 77 . Забелешка : . 1.Поставувањето на светлината и мониторот може да предизвика мала разлика во бојата. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х врвови Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер и акрилик. Дише, мека, пријателска за кожата и удобна. Секси дизајн : проѕирниот мрежест врв има цврста боја, краток ракав и тркалезен врат, што ве прави да изгледате секси и стилски. Големина : Достапно во четири големини : S, M, L, XL, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Идеален подарок : шик подарок за вашата љубовница или женски пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива прилика : Секси ноќна облека е идеална облека за дома, ноќен клуб, сценски перформанси, забава за танцување и песочна плажа итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди