• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Гроздобер Сонце И Месечина Печатени Вратоврска Боја Повик Краток Ракав Блуза

Женски Гроздобер Сонце И Месечина Печатени Вратоврска Боја Повик Краток Ракав Блуза

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Женски Гроздобер Сонце и Месечина Печатени Вратоврска Боја Повик Краток Ракав Врвови Блуза. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Светло Сина Боја : С,М,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте Со Ракави : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена/Цврста Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. "УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени од Полиестер,Извонредноста во изработката прави симпатичен изглед,покажува добра фигура. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : "Женска Гроздобер Сонце и Месечина Печатени Вратоврска Боја Обични Кратки Ракави Блуза. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.


Карактеристики на понудата

Слични понуди