• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Воблинг Жени Удобни Затворени Пети Мери Џејн Одење Чевли Тока Клин Сандали Работа Анти Лизгање Дебела Единствена Платформа Сандала

Воблинг Жени Удобни Затворени Пети Мери Џејн Одење Чевли Тока Клин Сандали Работа Анти Лизгање Дебела Единствена Платформа Сандала

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

ОТПОРЕН НА ЛИЗГАЊЕ : дизајнот на гумениот ѓон е отпорен на абење, не се лизга, лесен и удобен, што ви овозможува безбедно одење. ИЗРАБОТЕНИ за УДОБНОСТ : Нашите клинови сандали имаат исклучително мала тежина, што ги прави неверојатно удобни за носење. Добро изработени од стп горниот, издржлив гумен надворешен ѓон. Удобна и пријатна постава за кожата, нудат пријатно искуство со носење. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. БЕСКРАЈНИ КОМБИНАЦИИ НА ОБЛЕКА : Секоја облека ќе биде совршено испланирана со овие преслатки чевли! Имаме толку многу бои за избор! Овие одат добро со фармерки, шорцеви, здолништа и вашиот разноврсен за облекување или секојдневна облека!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди