• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стрипови-Лига На Правдата На Америка-Обединете Ѕид Постер, 22.375 34

Стрипови-Лига На Правдата На Америка-Обединете Ѕид Постер, 22.375 34

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Овие Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Правда Лига На Америка-Обединување Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Лига На Правдата На Америка-Обединување На Ѕидот Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".


Карактеристики на понудата

Слични понуди