• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дозвола ЈОХОМЕ Блузи За Жени Женски Печатени Ленти Со Долги Ракави Црна XL

Дозвола ЈОХОМЕ Блузи За Жени Женски Печатени Ленти Со Долги Ракави Црна XL

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

70" ?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.56"Size : XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 106cm/41. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!.73"Sleeve : 70cm/27.83"Sleeve : 67cm/26.80" Ракав : 68см/26.38"Length : 68cm/26.


Карактеристики на понудата

Слични понуди