• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Летен Стил На Печатење Патување Одмор Слободно Време Кошула Со Кратки Ракави

Машки Летен Стил На Печатење Патување Одмор Слободно Време Кошула Со Кратки Ракави

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

МАШКА ПЕЧАТЕНА КОШУЛА СО КРАТКИ РАКАВИ. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 15х10х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Машко Тело Ромпер 50-Ти Кошули Машки Машки Средни Кошулисредна Табела Со Големина : . Големина : М Биста : 110см/43.31" Рамо : 46см/18.11" Должина : 71см/27.95"Големина : Л Биста : 114см/44.88" Рамо : 48см/18.90" Должина : 73см/28.74"Големина : XL Биста : 118см/46.46" Рамо : 50см/19.69" Должина : 75см/29.53"големина : ххл биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" Должина : 77см/30.31"големина : хххл биста : 126см/49.61" рамо : 54см/21.26" ДОЛЖИНА : 79см/31.10" ● големина ве Молиме Погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите . ●Совпаѓање Со Вашите Омилени Фармерки И Така Натаму. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ①Прилики,Удобните Материјали Се Многу Погодни За Секојдневни И Секојдневни, И Јас Ќе Ви Се Допаднат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди