• Најдобра цена
  • Неодамнешно
64GB KingSpec Половина големина mSATA SSD Цврста Состојба ДИСК TLC За Таблета

64GB KingSpec Половина големина mSATA SSD Цврста Состојба ДИСК TLC За Таблета

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

64gb Полу-големина msata Цврста Состојба Диск Од Kingspec. Намалена големина мсата за вградени апликации, ултрабуки и други уреди со интерфејс мсата. Димензии 30,1 мм х 26,8 мм и брзина на читање до 510МБ/сек.Изграден со користење на висококвалитетни 3д ТЛЦ Нан Флеш чипови.Тип на интерфејс : msatacapacety : 64gbform Фактор : Msatadevice Тип : SSD Цврста Состојба Стапки На Пренос На Податоци : прочитајте брзина До 510mb/sec Write брзина ДО 400mb/sec Flash Детали За Складирање : 3d TLC Nand Flashoperating Температура : 0°C до 70°CMTBF : 1.000.000 Часовисистемски Барања : Бара уред со m SATA интерфејседимензии : 30,1 mm x 26,8 Mm x 3,5 mmweight : 3gpackaging : Гаранција за Малопродажба : 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ 64gb kingspec ПОЛОВИНА ГОЛЕМИНА msata ssd ДИСК СО Цврста СОСТОЈБА TLC За Таблет Компјутери.


Карактеристики на понудата

Слични понуди