• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Летен Лежерен Спортски Маички За Дишење + Шорцеви [Сина XL]

Машки Летен Лежерен Спортски Маички За Дишење + Шорцеви [Сина XL]

 
DEN 271.68

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја вистинската големина врз основа на вашата реална ситуација. . ГОЛЕМИНА ПРЕПОРАЧУВАМЕ : . Големина на ознака М - - - - - Биста : (38.6") -Рамо : (16.5") -Должина : (24.4") -Половината : (24.4"). Големина На ознака Л - - - - - Биста : (39.4") -Рамо : (16.9") -Должина : (25.0") -Половината : (25.0"). Таг големина XL- - - - - Биста : (40.6") -Рамо : (17.3") -Должина : (25.6") -Половината : (25.6"). Ознака големина 2 XL - - - - - Биста : (41.7") -Рамо : (18.1") -Должина : (26.2") -Половината : (26.4"). Големина на ознака 3 XL - - - - - Биста : (43.3") -Рамо : (18.5") -Должина : (26.8") -Половината : (27.6"). Ознака големина 4 XL - - - - - Биста : (44.1") -Рамо : (19.3") -Должина : (27.4") -Половината : (28.7"). Ознака големина 5 XL - - - - - Биста : (44.9") -Рамо : (20.1") -Должина : (28.0") -Половината : (29.9"). Спецификации : . Категорија : Маици Костум . Ткаенина : 100% Полиестер . Содржина На Пакетот : 1 Маица + 1 Шорцеви . Одговара : Лесен, Дише, Брзо Сушење . Јака : Вратот На Екипажот . Шема : Графички Отпечатоци . Ракав : Кратки Ракави . Големини : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL . Бои : Бела, Сива, Црвена, Зелена, Сина, Црна . Прилика : Отворено, Работа, Училиште, Викенд, Одмор итн . - ЗАБЕЛЕШКА- . Ве молиме Дозволете 1-2 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистински Објект Може Да Се Разликуваат Малку Од Сликите, Ви Благодариме За Вашето Разбирање! (1 инч = 2,54 см). Уживајте во шопинг^_^ Екипажот Вратот. Спортски костум. 100% Полиестер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди