• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Додаток, Фиока за 2 бои, Рк Модел Автомобил ЗА РК Автомобил ХСП 94111

Додаток, Фиока за 2 бои, Рк Модел Автомобил ЗА РК Автомобил ХСП 94111

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

RC Додаток, 2colors Послужавник, Rc Модел Автомобил за 94115 94124 RC автомобил HSP 94107 94111specipaction : Карактеристики : 1. Усвојување алуминиумска легура, која е лесна и издржлива за долготрајна употреба. 2. Светла боја со исклучителна изработка, што ќе го направи вашиот РК автомобил да изгледа помодерно. 3. Одличен додаток за замена за надградба на вашиот рк модел автомобил. 4. Специјално дизајниран за hsp RC модел автомобил. 5. Погоден ЗА HSP 94107, 94111, 94115, 94124 rc автомобил. Спецификации : Состојба : 100% Тип На Ставка : Rc Додаток Материјал : Алуминиумска Легура Опционална Боја : Сина, Виолетова Компатибилна Со : ЗА HSP 94107, 94111,94115, 94124 Rc Тежина На Пакетот За автомобили : Прибл. Пакетот 32g Вклучува : 1 х Фиока Усвојувајќи алуминиумска легура, која е лесна и издржлива за долготрајна употреба. Светла боја со исклучителна изработка, што ќе го направи вашиот РК автомобил да изгледа помодерно. Одличен додаток за замена за надградба на вашиот рк модел автомобил. Специјално дизајниран за hsp RC модел автомобил. Погоден ЗА HSP 94107, 94111, 94115, 94124 rc автомобил.


Карактеристики на понудата

Слични понуди