• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Спенсер Црна Метал Мачка Силуета Двор Знаци Со Влоговите Ноќта На Вештерките Украси, Сенка Исечоци Страшно Семејство Дома Пред Дворот Партија Пластични Декор

Спенсер Црна Метал Мачка Силуета Двор Знаци Со Влоговите Ноќта На Вештерките Украси, Сенка Исечоци Страшно Семејство Дома Пред

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

СПЕЦИФИКАЦИИ : . 1. Материјал : Акрилик. 2. Боја : Црна. 3. Изборен Тип : . Шема А-Стоечка Мачка : Големина : 26*22см / 10.2*8.7 инчи;. Шема Б-Одење Мачка : Големина : 25*24см / 9.8*9.4 во;. Шема Ц – Седечка Мачка : Големина : 26*17см / 10.2*6.7 инчи;. 4. Инсталација : Тревник, двор, градина, двор, земја, пасишта, цветници итн. КАРАКТЕРИСТИКИ : . € Декоративна силуета на мачки удел со злобно лице, страшна декорација На Ноќта на Вештерките, ви носи плашлива атмосфера На Ноќта на Вештерките. ● 3 изборен модел, стоечка сенка за мачки, сенка за мачки што шетаат и сенка за мачки што седат, за да ги исполнат вашите различни допаѓања. ● Премиум акрилен материјал, цврст и не е лесен за кршење, издржлив за употреба. ● Водоотпорен тип декор, погоден за надворешна употреба, може да биде вашиот знак за место. ● Лесен за употреба, едноставно вметнете го триаголниот удел на земја и прилагодете ја страницата. ● Еднократно, не само вашиот уникатен декор За Ноќта на Вештерките, туку и вашиот градинарски декор, направете ја вашата градина поживописна и кул. ТОПЛИ СОВЕТИ : . * Заштитни филмови на предниот и задниот дел од влогот на мачката, може да ги излупите пред употреба. ЗАБЕЛЕШКИ : . * Поради ефектот на светлината, камерата и мониторите, боите на вистинските предмети може да имаат мала разлика. * Дозволете мала разлика во димензиите поради рачно мерење . . ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : . 1 Компјутер Мачка Градина Удел Изработени од акрилни картонски листови, цврсти и издржливи, водоотпорни издржува времето. Додадете го овој украс во форма на животно во вашата надворешна декорација. Голема страшно отворено ноќта на Вештерките украси за градина, тревник, двор и др. 1/3 парчиња црна мачка силуета ноќта на вештерките двор знаци (2/6 влоговите вклучени).


Карактеристики на понудата

Слични понуди